Майже мільйон – на збереження безцінного життя!

Ми не дуже любимо цифри. Точніше не дуже любимо вимірювати ними свою роботу. В рази більше ми любимо посмішки і щастя в очах маленьких пацієнтів, якими опікуємося. Ці емоції – найкраще мірило роботи нашої команди! Та все ж трішки відзвітуємося.

За 10 місяців 2019 року Благодійний Фонд «СТОПРАК» закупив та передав лікарських засобів до Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання на суму 981 358 гривень.

Зокрема, для маленьких пацієнтів ми купували, з-поміж іншого, такі ліки: «Емаплаг» (для відновлення рівня тромбоцитів), «Лефлоцин» (антибактеріальний засіб), «Браксон» (антибактеріальний препарат), «Юнорм» (протиблювальний засіб), «Холоксан» (антинеопластичний засіб) тощо.

Ми дякуємо кожному, хто вирішив допомогти Фонду фінансово і підсилив таким чином нашу команду у боротьбі з дитячими онкогематологічними хворобами! Особливо цінуємо та висловлюємо вдячність нашим вже незмінним партнерам Український фонд “Благополуччя дітей”та Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland. Співпраця з такими організаціями надихає ставати кращими!

Не менше ми вдячні і тим людям, які допомагають емоціями, передаючи дітям іграшки, книжки, “розвивайки” та інші сюрпризи! Нагадуємо, що у нас діє проект «Скринька хоробрості», а зовсім скоро – День святого Миколая, і діти, як і усі ми, чекають на диво!

Коментування вимкнене.