Працівники «Луцьктепла» зібрали гроші на ліки для дівчинки з хворобою Верльгофа

Днями працівники комунального підприємства «Луцьктепло» передали ліки 13-річній дівчинці з Ковеля Валерії Воробей, яка страждає від хвороби Верльгофа (інша назва – ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура). Дівчинка лікується в Онкогематологічному центрі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Замість гучних святкувань та застіль до Дня комунальника, працівники «Луцьктепла» вирішили долучитися до благодійності. Тож з нагоди професійного свята зібрали понад 9 тисяч гривень, які згодом перерахували на рахунок Благодійного Фонду «СТОПРАК». Проаналізувавши негайні потреби маленьких пацієнтів Онкогематологічного центру у медпрепаратах, вирішили купити за ці кошти ліки «Біовен Моно» для Валерії Воробей, якій комунальники і передали ліки.

Недуга дівчинки характеризується зниженням кількості тромбоцитів у крові, множинними крововиливами в шкіру і кровотечами зі слизових оболонок. Тож Валерія потребує постійного лікування з перервами у два місяці.

Мама ж Валерії Наталія Євгеніївна виховує дитину самостійно. Донька – найбільша радість та розрада для неї. Та через те, що часто потрібно бути із Валерією в лікарні, жінка вже півроку не працює. Натомість, грошей потрібно чимало. Тож будь-яка допомога для порятунку життя доньки – надважлива.

Хвороба Верльгофа дала про себе знати 3 роки тому, коли у Валерії почали набухати та кровоточити ясна. Спочатку ж звернулися до стоматолога, згодом – до дільничного педіатра. Причину ж знайшли у крові. Тож згодом повезли дівчинку до Луцька, де й пролікували. Та вже через два місяці кровотечі повторилися.  Потім були лікарняні палати Києва та Львова. Але після декількамісячних курсів лікування хвороба повертається знову і знову. Без ліків з’являється висип, починається кровотеча. Тож підтримка недешевими ліками потрібна тепер постійно.

Вдячність працівникам дівчинки висловила мама Валерії, а також президент БФ «СТОПРАК»  Марія Адамчук.

«Приємно, що сьогодні вже цілі трудові колективи розуміють важливість благодійності. Важливо, що це колектив саме комунального підприємства. Адже чомусь досі є стереотип, що на благодійність повинен жертвувати приватний бізнес. Команда «СТОПРАКу», безперечно, дуже вдячна за таку ініціативу у боротьбі за дитяче здоров’я і життя», – розповіла очільниця Благодійного Фонду.

 

Коментування вимкнене.