«Творчість заради життя»: лучан кличуть на благодійну виставу

Благодійний захід в рамках проекту «Творчість заради життя» цьогоріч відбудеться 11 грудня 2017 року о 18:00 у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Юні актори Творчої студії Наталії Журавльової покажуть лучанам та гостям міста благодійну виставу «Мюзикл Тхнусії», створену за мотивами книги К.Уманські «Тхнусія та пантоміма».

Благодійний проект «Творчість заради життя», який започаткували Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Творча студія Наталії Журавльової та Благодійний Фонд «СТОПРАК», діє з 2013 року і спрямований на допомогу дітям-пацієнтам онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні. Як розповіла Наталія Журавльова, за цей період її вихованці зіграли 7 благодійних вистав.

Проект покликаний надати матеріальну, моральну і психологічну підтримку хворим дітям. До організації заходів долучається молодь, яка своєю творчістю допомагає тим, хто опинився на межі життя. Вхід на виставу – вільний. Утім, під час заходу буде можливііст залишити благодійну допомогу діткам з онкологічними та онкогематологічними хворобами, якими у співпраці з вже згаданим медичним закладом опікується БФ «СТОПРАК».

«Творчість заради життя» – успішний проект, який завдяки мистецтву та небайдужим людям допомогає дітям, які цього потребують, як ніхто інший. Щорічно завдяки проекту ми збираємо декілька тисяч гривень. Ці кошти стають частиною серйозних сум на придбання ліків для дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями », – висловилася президент «СТОПРАКу» Марія Адамчук.

 

Коментування вимкнене.