У Луцьку знову стартує «Тепла іграшка надії»

У Луцьку вже вчетверте організовують благодійну акція «Тепла іграшка надії» задля збору коштів на допомогу дітям з онкогематологічними хворобами.

Традиційно під час «Теплої іграшки надії» майстрині, а також ті, хто лише вчиться, мають нагоду пошити іграшки з фетру та продати їх під час ярмарку. Виручені ж від продажу кошти передадуть Благодійному Фонду «СТОПРАК».

«Те, що з кожною наступною акцією «Тепла іграшка надії» люди все активніше до неї долучаються, дає надію вірити, що разом можна здолати і найлютішого ворога, яким у цьому випадку є важкі хвороби дітей. «СТОПРАК» безмежно вдячний кожному хто пошив, подарував чи придбав хоча б одну фетрову іграшку, і цьогоріч ми сподіваємося знову на хороший результат», – розповіла президент БФ “СТОПРАК” Марія Адамчук.

Зауважимо, що минулого року під час акції зібрали понад 35 тисяч гривень.

Цього року генеральним партнером став торгово-розважальний центр ПортCity. Усі готові іграшки можна буде приносити щодня з 10 до 22 години у дитячий розважальний центр FigliMigli. Саме тут з 18 листопада щосуботи та неділі о 16 годині відбуватимуться майстер класи.  Також 9 грудня відбудеться святковий концерт вихованців Палацу учнівської молоді, які уже четвертий рік допомагають в організації акції. А власне ярмарок, під час якого можна придбати іграшки триватиме два дні – 9 та 10 грудня.

Тож організатори акції закликають приєднатися до благодійності та принести іграшки, навчитися їх шити та придбати прикраси на ялинки. Координатор акції: Анна Єкименко-Поліщук. (https://www.facebook.com/ania.ekimenko )

 

Коментування вимкнене.