«СТОПРАКУ» – сім років!

Сьогодні, 19 січня, Благодійний Фонд «СТОПРАК» відзначає семиріччя з дня заснування. Уся діяльність Фонду за цей час – це співпраця з небайдужими людьми заради спільної мети – допомоги людям, життю яких загрожують важкі недуги. На щастя, проаналізувавши семирічний проміжок часу, можемо впевнено сказати: людей, що не стоять осторонь чужої біди, чимало. Тож це дало Фонду змогу втілити у життя велику кількість проектів, придбати чимало ліків та медичного обладнання, влаштувати багато заходів для підтримки діток з онкогематологічними хворобами тощо.

Для того, аби не бути голослівними, оприлюднюємо декілька кількісних показників  нашої діяльності. Так, для прикладу, за сім років «СТОПРАК» залучив  1 607 347 гривень коштів донорів (МФ «Відродження», БФ  «Розвиток України», ІСАР «Єднання», МБВ «Український жіночий фонд»).  1 989 490 гривень Фонд залучив через співпрацю з Українським фондом «Благополуччя дітей». Зауважимо, що кошти, задіяні через співпрацю з фондом «Благополуччя дітей» були спрямовані на лікування маленьких пацієнтів Онкогематологічного центру Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Так, лише у 2017 році БФ «СТОПРАК» за кошти БФ «Благополуччя дітей» закупив медикаментів для лікування 27 діток з онкологічними захворюваннями на суму 490 397 гривень.

Окрім того, за 7 років діяльності БФ «СТОПРАК» отримав та спрямував на потреби онкохворих людей понад 202 000 гривень від фізичних осіб. Тож дякуємо людям, які допомагають нам усі ці сім років!

Окрему вдячність висловлюємо представникам соціально відповідального бізнесу. Адже, для прикладу, ТМ «Теремно Хліб» спрямувала БФ «СТОПРАК» понад 210 000 гривень.

Приблизно 117 000 гривень вдалося зібрати та передати Фонду організаторам благодійної акції «Тепла іграшка надії» за увесь час її існування. Майже 50 000 гривень для онкохворих дітей вдалося зібрати у рамках благодійного проекту «Творчість заради життя», який у 2012 році започаткували Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Творча студія Наталії Журавльової та Благодійний Фонд «СТОПРАК». До того ж, 30 700 гривень зібрали під час благодійного концерту «Бездіяти не можна допомогти», який організувала у Луцьку радіоведуча Анастасія Гайдар.

За сім років «СТОПРАК» співпрацював з багатьма медичними закладами області, роблячи акцент, передусім, на тих, які надають медичну допомогу людям з онкологічними та онкогематологічними хворобами. Співпрацюючи з Волинським обласним онкологічним диспансером, «СТОПРАК» спробував новий для команди напрям роботи – адміністрування благодійний внесків, і довів, що ця справа може бути прозорою та підзвітною. Онкологічний диспансер став першим в області медичним закладом, пацієнти якого могли залишати свої добровільні платежі не у сумнівних касах та «зошитах», а вносити їх через термінал, отримуючи чек, а також можливість відслідкувати шлях цих грошей у періодичних звітах на сайті «СТОПРАК» та інформаційних стендах онкодиспансеру. Зауважимо, що за період з 20 березня 2017 року до 31 грудня 2017 за кошти благодійних внесків БФ «СТОПРАК» закупив медикаментів, розхідних матеріалів та медичного обладнання для онкодиспансеру  на суму 1 124 317 гривень.

Вдячність за проведення безлічі акцій, аукціонів, благодійних заходів висловлюємо усім, хто допоміг нам гривнею, порадою, поширенням інформації, навіть критикою, адже щоразу вона робила нас кращими.

Перелік реалізованих проектів та партнерів Фонду можна ще довго продовжувати. Утім, «СТОПРАК» не приховує інформацію про спільно втілені проекти, залучені кошти та наміри й щоразу публікує її на офіційному сайті та сторінці у соцмережі, наголошуючи на відкритості, прозорості та підзвітності.

 

 

Коментування вимкнене.