«Скриньку хоробрості» для онкохворих дітей наповнюють люди з великим серцем!

Менше місяця тому ми повідомили про свій новий проект – створення  «Скриньки хоробрості» для маленьких пацієнтів Онкогематологічного центру Волинської обласної клінічної лікарні.

Вже сьогодні, 4 листопада, ми можемо сказати, що до наповнення «Скриньки хоробрості» долучилася чимала кількість людей, які подарували для дітей безліч іграшок, «розвивайок», розмальовок, книжок, а головне – позитивних емоцій, які допоможуть малечі долати хворобу та мужньо терпіти болючі маніпуляції.

Як ми вже інформували на своїй сторінці у Facebook, створена спільними зусиллями «Скринька хоробрості» вже тішить маленьких пацієнтів, які долають онкогематологічні недуги. 28 жовтня ми передали персоналу медичного закладу купу іграшок, які маленьким пацієнтам подарували неймовірні люди. Зокрема, розпочали естафету добра учні луцької школи №5, які передали нам величезну кількість придбаних ними іграшок. Згодом до хорошої справи долучилися і школярики з 4-А класу навчального закладу №26, а за ними й учні 1-В, 2-Г та 4-В класів школи №11 передали свою порцію добра. До акції долучилися здебільшого шкільні колективи, але іграшки приносили і просто люди, які хотіли подарувати позитивну емоцію онкохворій малечі.

Ми вдячні кожному, хто підтримав нашу ідею та передав сюрпризи, які стануть втіхою і підбадьоренням для дітей, які долають недугу і змушені терпіти болючі процедури.

Акція ж триває! Адже хоробрість потрібна дітям щодня!

Безпечні іграшки, розмальовки, конструктори, слейми, пакетики тіста для ліпки, блокноти, наліпки тощо просимо приносити в офіс за адресою: місто Луцьк, вулиця Ковельська, 1 (другий поверх, вхід з двору). Закликаємо не приносити м’які іграшкі, які накопичують небезпечний для онкохворих дітей пил, а також неякісні та небезпечні забавки.

Деталі за номером телефону: 095 89 00 632.

 

 

Коментування вимкнене.