Оголошення про конкурс на відбір постачальника послуг з організації заходу (навчальних тренінгів)

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту: «РОЗВИТОК ДИТЯЧОЇ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ У М. ЛУЦЬК ТА ЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ»

(в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги» за фінансової підтримки Європейського Союзу, Мережі «100 відсотків життя Рівне» та Української асоціації дитячої паліативної допомоги)

Мета конкурсу: пошук постачальника послуг з організації наступних заходів:

– 1 навчальний тренінг для медичних працівників м. Луцьк (захід буде проведений на базі КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 3а). Кількість осіб – 25;
– 1 навчальний тренінг для медичних працівників Луцького району (захід буде проведений на базі КЗ «Луцька центральна районна лікарня» за адресою: Луцький р-н., с. Липини, вул. Теремнівська, 100). Кількість осіб – 25;
– 1 навчальний тренінг для студентів Луцького базового медичного коледжу (захід буде проведений за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 2). Кількість осіб – 40.

Послуги включатимуть в себе організацію приміщення та забезпечення необхідним комп’ютерним обладнанням, забезпечення учасників роздатковими матеріалами, організація кави-паузи.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

• Цінова пропозиція;
• Установчі документи.

Терміни, у які планується надання послуг: березень-травень 2020 р.

Вимога до кандидатів: досвід роботи в наданні аналогічних послуг.

Терміни подання всіх необхідних документів: прийом заявок закінчується о 12:00 20 березня 2020 року.

Прохання надсилати заявки на електрону пошту: stopcancer.ua@gmail.com. У темі листа необхідно зазначити «Конкурс на відбір постачальника послуг».

За додатковою інформацією звертатися за номером телефону: +38(095) 8900632, Марія Адамчук-Коротицька.

“Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю БФ «СТОПРАК» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.

Коментування вимкнене.