Допоможемо створити комфорт маленьким пацієнтам онкогематології та їхнім рідним!

Онкогематологічний центр обласної дитячої лікарні – це без перебільшення другий дім для його маленьких пацієнтів і їхніх батьків. Діти, які долають рак, змушені проводити тут інколи навіть більше часу, ніж вдома. А з ними – їхні батьки.

Адміністрація медзакладу робить усе можливе для того, аби малечі і батькам тут було максимально комфортно, облаштувавши меблями та усім необхідним лікарняні палати. Утім, все має властивість зношуватися і з часом знищуватися.

На жаль, так сталося і зі значною частиною диванів Онкогемалогічного центру. Частина розкладних меблів, на яких ночують батьки хворої малечі, давно втратила не лише естетичний вигляд, але й нормальну функціональність, тож потребує заміни (фото деяких диванів додаємо).

Ми вирішили допомогти центру не лише ліками для малечі, але й посприяти заміні меблів для нормального перебування у закладі родичів діток, без підтримки яких найменшим пацієнтам у лікарні – ніяк. Як і нам – ніяк без підтримки у цій справі небайдужих людей.

Надати фінансову допомогу на придбання меблів для Онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої лікарні, можна за такими реквізитами:

ПриватБанк:
поточний рахунок – 26006055501466,
МФО – 303440.
ЄДРПОУ – 37537784
Отримувач: Благодійний Фонд “СТОПРАК”.
Якщо Ви перераховуєте кошти через термінал ПриватБанку, то в меню обирайте опцію “Внесення виручки”.
Якщо через Приват 24, то в меню оберіть “Мої платежі”, а далі “Створити платіж”.

ПАТ “Кредобанк”
ЄДРПОУ – 37537784
МФО – 325365
розрахунковий рахунок – 2600802349723
Отримувач: Благодійний Фонд «СТОПРАК».

Коментування вимкнене.