БФ «СТОПРАК» планує закупити вартісні протигрибкові ліки для онкохворих дітей

Днями БФ «СТОПРАК» має намір здійснити закупівлю 50 флаконів протигрибкового препарату «Кансидаз» для маленьких пацієнтів Онкогематологічного центру обласної дитячої лікарні.

Нагальність такої закупівлі пов’язана з тим, що придбання цього необхідного для маленьких пацієнтів з онкологічними та онкогематологічними хворобами не передбачене закупівлями за державною програмою. Натомість застосування «Кансидазу» вкрай необхідне під час боротьби з вищезгаданими недугами.

Вартість одного флакона «Кансидазу» (50 мл) становить в середньому 11 360 гривень. Тож, зважаючи на чималу загальну суму закупівлі, БФ «СТОПРАК» ретельно вивчив наявні пропозиції на фармацевтичному ринку та цінову політику. Наразі ж проаналізували пропозиції семи компаній – «ЛюдмилаФарм», «ОптимаФарм», «Баєр», «Фармпроект», «ЛиндаФарм», «Фармасіті», «Аптека24».

Наразі дві із семи компаній надіслали комерційні пропозиції БФ «СТОПРАК». Досі очікуємо також відповідь від організації «ЛюдмилаФарм». Решта компаній наразі не мають у наявності препарату «Кансидаз».

Фармацевтичні компанії, які готові до співпраці зі «СТОПРАКОМ »щодо закупівлі  50 флаконів «Кансидазу» просимо якнайшвидше надіслати свої комерційні пропозиції на електронну адресу Фонду: stopcancer.ua@gmail.com.

Коментування вимкнене.