У Луцьку – концерт та ярмарок в рамках «Теплої іграшки надії»

Впродовж двох днів, 9 та 10 грудня, лучани мають унікальну можливість не лише придбати ексклюзивні ялинкові прикраси із фетру, а й долучитися таким чином до благодійності. Адже цими вихідними у торгово-розважальному центрі ПортCity триває ярмарок у рамках благодійної акції «Тепла іграшка надії». Виручені ж від продажу кошти передадуть Благодійному Фонду «СТОПРАК» для допомоги дітям з онкологічними та онкогематологічними хворобами.

Сьогодні, 9 грудня, ярмарок у рамках «Теплої іграшки надії» стартував із самого ранку. Тут можна придбати неймовірної краси ялинкові прикраси, виготовлені майстринями та усіма охочими задля того, аби допомогти врятувати дитячі життя. На різнобарвних стелажах – фетрові іграшки різних форм та кольорів, а також – набори іграшок.

О 13.00 ярмарок  доповнив ще й чудовий концерт «Тепло дитячих сердець», підготовлений для усіх відвідувачів ярмарку вихованцями Палацу учнівської молоді.

На початку концерту виступила президент Благодійного Фонду «СТОПРАК» Марія Адамчук. Вона зауважила, що акція, яку організовують вже вчетверте, щороку стає кращою та динамічнішою.

«Ці кошти, які збирає акція, є дуже необхідними, адже лікування хвороб онкології – надзвичайно вартісне. Тому кожна продана іграшка – це, насправді, неоціненна допомога», – висловилася вона і додала, що щорічно і її домашню ялинку прикрашають іграшки, придбані в рамках «Теплої іграшки надії».

Марія Адамчук також висловила щиру вдячність усім працівникам Палацу учнівської молоді, його вихованцям та їхнім батькам, а також кожному відвідувачеві ярмарку. Особливу ж подяку вона висловила координатору акції Анні Єкименко-Поліщук.

Зауважимо, що минулого року під час акції зібрали понад 35 тисяч гривень.

Коментування вимкнене.