Копієчка до копієчки і вийшло… майже 5000 гривень

4 584 гривні і 22 копійки – таку суму вдалось зібрати в період 10 квітня по 6 липня під час благодійної акції «Мільйон копійками».Розмальовані трилітрові скляні банки можна було побачити по всьому Луцьку: в піцеріях, магазинах та інших установах.

банки 5

Незважаючи на певну недовіру громадян до благодійних проектів, лучани все ж виявились небайдужими до долі онкохворих дітей. Як показали підсумки акції, найщедрішими були відвідувачі фітнес-центру «ДжойФітнес» – там у скляну банку кинули аж 932 гривні 25 копійок.

Нагадаємо, що організатори акції (БФ«СТОПРАК» та Асоціація Молодих Реформаторів) проводять акцію вже вдруге. В період з 21 грудня по 21 січня небайдужі лучани пожертвували 6330, 04 гривень. На зібрані кошти було придбано 50 флаконів ліків «Вінкристин» (1950,50 гривень), 20 флаконів ліків «Цитозар» (3023,20 гривень), 50 штук систем для вливання розчинів «TERUFUSION» (1650 гривень).

банки 2

Після вилучення коштів, організатори склали відповідні акти, а банки знову закатали, як консервацію. Акція продовжується, тому кожен може зробити свій внесок у лікування онкохворих дітей Волині. А зібрані кошти знову підуть на лікування дітей, що перебувають в онкогематологічному відділенні Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Цікавим фактом, за словами партнерів акції, є те, що дуже часто ініціаторами пожертвувань ставали діти. Хоч їхні пожертви вимірювались копійками, але як стверджують власники торгових точок, ці пожертви робились від душі. Мабуть, багатьом дорослим треба братиз них приклад благодійності 🙂  

банки 3

Коментування вимкнене.