Онкохворий хлопчик мріє стати лікарем, а поки ж «рятує» усіх іграшок лікарні від недуг

На питання «Як справи?» п’ятирічний Дмитрик Коваль відповідає коротко і з усмішкою – «Прекрасно», незважаючи на катетер у руці, бліде личко та синці під очима. У лютому цього року у хлопчика виявили гострий лейкоз. З того часу він ніяк не може звикнути до лікарняних палат та постільного режиму, бо найбільше любить бігати та бешкетувати.

Коли декілька місяців тому Дмитрик почав скаржитися на погане самопочуття, мама завела його здати аналізи у селі, де вони проживають. Як не дивно, результати були нібито нормальними, утім дитина почувалася жахливо. Коли ж хлопчика перевірили у Луцьку, одразу діагностували рак. У селі ж відповіли, що, мовляв, використали погані розчинники. Тож така помилка могла виявитися фатальною для дитячого життя. Жахливий діагноз, на жаль, підтвердили і в Києві. Тож батьки кинулися одразу рятувати дитину, й одразу у Луцьку розпочали курс хіміотерапії.

Наразі ж Дмитрик отримує хіміотерапію. Організм хлопчика не одразу сприймав ліки нормально. Окрім поганого самопочуття, була навіть шлункова кровотеча. Проте Дмитро каже, що розуміє важливість і необхідність лікування і готовий витерпіти все, аби згодом стати повністю здоровим, бо вдома його чекає тато і старший десятирічний братик.

Цікаво, що на запитання про те, ким хоче бути, Дмитрик відповів зовсім нестандартно. «Татом», – сказав він. А вже потім пороздумував і додав, що хоче працювати лікарем. А ще відкрив секрет і розповів, що мріє стати супергероєм. «Мам, але ж лікарі теж супергерої? Вони ж рятують людей», – звернувся Дмитрик до мами під час нашої розмови.

У лікарні ж він ставить катетери усім своїм іграшкам. А медперсонал жартома розповідає, як нещодавно Дмитрик бігав палатою з інфузоматом.

Мама Дмитра зараз має лише одну мрію – вирвати сина із лап страшної недуги. Не так давно жінка їздила на консультацію до польських лікарів. Там методи лікування сина прокоментували схвально. Утім, зауважили, що родині все ж необхідні чималі кошти на лікування дитини. Тож батьки сподіваються на допомогу небайдужих до чужої біди людей.

 

Надати фінансову допомогу онкохворим дітям можна за поданими нижче реквізитами:
Отримувач – Благодійний фонд «СТОПРАК»
ЄДРПОУ – 37537784
р/р 2600802349723 у Волинському відділенні Центральної філії ПАТ Кредобанк,
МФО – 325365,
або
БФ «СТОПРАК», поточний рахунок 26006055501466,
МФО – 303440.
КБ ПАТ «ПРИВАТБАНК».
Обов’язково вказуйте ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ та ВІД КОГО («Благодійна допомога від Іванова І.І.») (для того, щоб Фонд міг прозвітуватись за використання коштів).

Коментування вимкнене.