На Волині стартував благодійний флешмоб “Щаслива Десятка”

Небайдужих лучан закликають долучитися до благодійного флешмобу на підтримку онкохворих дітей. Взяти участь у акції «Щаслива Десятка» закликали у БФ СТОПРАК.

Наші представники регулярно бувають в онкогематологічному відділенні Волинської обласної дитячої лікарні, щоб зібрати коротенькі відомості про діток, які там лікуються. Вони всі без волоссячка, але з такими гарними очиськами! Вони дуже крихітні і виснажені, але такі сильні!

Кожен малесенький пацієнт – то окрема історія про силу і мужність. То казка про боротьбу відважних принців та принцес зі злими драконами, де в кінці обов’язково має бути хеппі енд.

І завжди є місце для чуда. Мабуть, ніде більш не вірять в нього так, як у таких стінах. Мабуть, жоден храм не чув щиріших молитв, ніж ці кімнатки. Мабуть, ніде так не потребують підтримки, як тут.

Знаєте, що найстрашніше? Що у більшості випадків про онкологію в діток дізнаються випадково. Хвороба обирає жертв за якимось дивним своїм планом. І ти не знаєш, на кого впаде її вибір. То як настільна гра – ніколи не знаєш, скільки крапочок випаде на кубику і чи не зупиниться він на твоїй клітинці.

Тому ми запустили #ЩасливуДесятку! Всього лише 10 гривень на потреби діток, які так вірять у чудо.

Для однієї людини це дрібниця, а для багатьох це може стати рятівною соломинкою!

Умови флешмобу дуже прості:

1. Закидаєте на рахунок БФ «СТОПРАК» всього лише 10! Гривень; 2.Розповідаєте друзям про благодійну акцію з позначкою #ЩасливаДесятка; 3.Передаєте естафету добра трьом друзям.

Все! Бачите, робити добро дуже просто! ))))

Благодійний фонд «СТОПРАК»
поточний рахунок 26006055501466,
МФО – 303440.
КБ ПАТ «ПРИВАТБАНК».
ЄДРПОУ 37537784
Обов’язково вказуйте ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ та ВІД КОГО («Благодійна допомога від Іванова І.І.») (для того, щоб Фонд міг прозвітуватись за використання коштів).
Якщо ви переказуєте кошти ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ Приватбанку, в Меню обирайте опцію «Внесення виручки».

Коментування вимкнене.